Teambuilding

Team building – jeho filozofia, význam a ciele sú všeobecné známe. Pri realizácii kladieme dôraz na správne dosiahnutie cieľa, podporiť identitu firmy, dosiahnuť maximálnu súdržnosti a výkon tímu, ako aj  jeho jednotlivcov, ale aj na efektivitu zapojenia do jednotlivých činnosti teambuldingu. Kvalitnou logistikou vám na mieru pripravíme ozajstný tímový zážitok.

Team building môže byť voľný, ale aj riadený, zložený z voľných aktivít, ale môže sa niesť aj v konkrétnej téme od začiatku až po jeho záve. Korporátne hry nám ponúkajú rôzne možnosti teambuildingu v témach športu, umenia, zábavy, alebo v dobročinných projektochMožnosti je veľa a našich nápadov ešte viac.

Gala

Galavečer, otvárací ceremoniál, VIP udalosť, to sú prevážne eventy, pre obchodných partnerov, ktorých si chce klient uctiť, pretože majú preňho veľký význam a do značnej miery sa podieľajú na jeho úspechu. Preto takýto event, by mal spĺňať po organizačnej stránke tú najvyššiu úroveň.

Príprava slávnostného eventu je dlhodobý projekt, ktorý zahŕňa komplexnú oblasť event managementu, od výberu lokality, cez návrh pozvánok, výzdobu a dekorácie, catering, program, produkciu, dramaturgiu až po réžiu večera.

Párty

Párty, večierky, bankety, kokteily si u nás získali veľkú obľubu a to vďaka svojej neformálnosti. Na párty sa cítime uvoľnené bez oficialít, mnohokrát bez zasadacieho poriadku a menu formou bufetových stolov.  Podstatný je účel párty, ktorý ňou chceme dosiahnuť.

Najväčšiu obľubu majú vianočné-koncoročné večierky, ale mnohé firmy si organizujú aj tematické párty pri rôznych príležitostiach podľa období, geografie, tradície, v neposlednom rade sú to aj originálne večierky šite klientovi na mieru.

Promotion

Pre úspešne promotion sa snažíme využívať nielen overené postupy vrámci event marketingu, ale hľadáme nové, inovatívne, presne cielené možnosti pre výsledok, ktorý chceme dosiahnuť.

Odmenou pre nás je spokojný klient, ktorému sa naplnila forma podstaty o ktorú mal záujem a úspech v predaji produktov.

Kongres

Správny výber destinácie pre pracovné konferencie, kongresy a iné pracovné stretnutia je základ úspechu. Kladieme dôraz na to, aby sme klientovi poskytli maximálne komfortné priestory na školenie, seminár , kongres, aby spĺňali technické požiadavky a zároveň neboli v rozpore z programom eventu.

Organizujeme kongresy, konferencie, školenia a meetingy pre lekársku, akademickú aj obchodnú obec. Ponúkame kompletné technické riešenia počnúc audiovizuálnou, telekomunikačnou a prenosovou technikou.

Privátne eventy

Privátne eventy pri príprave spĺňajú všetky atribúty firemných eventov. Cieľovým klientom však nebýva spoločnosť, ale jednoltivec-ci, ktorý prežíva jedinečný životný okamih ( svadba, výročie, jubileum atď).

Privátny klient kladie mimoriadny dôraz na to, aby jeho udalosť bola nielen preňho, ale aj pre všetkých pozvaných hostí dňom, ktorý si rad uchová v pamäti a kedykoľvek si sa k nemu vráti,  vyčarí ma na tvári úsmev.

Naše ďalšie služby

Dekorácie

Kompletné dekorácie podľa zadania, témy, priestorov a druhu eventov.

Catering

Cateringové služby vrámci celej SR

Produkcia

kompletný produkčný servis všetkych eventov bez akýchkoľvek obmedzení

Degustácie

moderné degustácie rôznych druhov destilátov, vín a cigár

Audiovizuálne služby

foto, video, projekcie, záznamy, prenosy a tv technólogie

Grafika

kompletné grafické spracovanie eventov, tlač, scéna, 3D vizuál

Doprava

individuálna aj skupinová doprava počas eventu všetkými dopravnými prostriedkami podľa výberu.

Umelci

Booking umelcov podľa zadania a formátu eventu